DRAGON BALL SUPER: BROLY

Toei Animasyon Şirketinin gelecek 20’inci  Dragon Ball animesi Dragon Ball Super: Broly’in resmi sitesi bugün, Çocukluk Zamanlarında Frieza, Goku, Vegeta ve Broly tarafından Planet Vegeta’nın yok edilmesini ve daha fazla hikaye ayrıntılarını içeren 90 saniyelik yeni bir fragman yayınlandı.Ayrıca ikinci fragman ise devam eden New York Comic Con. panel tartışması sırasında tanıtıldı.

Ek olarak, 100.000 tane ile sınırlı Super Dragon Ball Heroes oyunu için ikinci baskı ultra nadir Broly: BR kartı 8 kasım’da tiyatrolarda satılacak.


Dragon Ball Mangası’nın orjinal yaratıcısı Akira Toriyama’nın senaristliğini yaptığı Dragon Ball Super: Broly’nin, Yönetmenliğini ise Dragon Ball Super TV serisinin yönetmeni Tatsuya Nagamine(Heartcatch PreCure!, HappinesCharge PreCure) tarafından yapılmaktadır.Japonya’da 14 Aralık 2018’de daha sonra da Ocak 2019’da Kuzey Amerika’da yayınlanacak.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/anivizyo/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609