SQUARE ENİX SONUNDA SHİN KAKU Gİ KOU AND THE 11 DESTROYERS ADLI OYUNU DUYURDU!

SHİN KAKU Gİ KOU AND THE 11 DESTROYERS

Uzun süreli bekleyiş bitti ve Square Enix sonunda Straight Edge: Shin Kaku Gi Kou and the 11 Destroyers ile işbirliğini açıkladı. Bir mobil oyuna bağlı multimedya projesi.

Hikaye, insanların kötü bir tanrıyı çağırması ve boynuzunu kullanarak Shin Kaku Gi Kou denen devasa silahlar yaptıkları bir ortamda geçiyor. Ana karakterimiz Moebius tarafından bir Shin Kaku Gi Kou emanet edilmiş Miyabi Blackgarden, şu anda bu gücü kullandığı bilinen on kişiden en güçlüsü. Fakat on-birinci kullanıcı bilinmezden ortaya çıkmıştır ve kıtadaki herkesi bu bilinmeyen gücün yıkımına karşı korumak Miyabi’ye kalmıştır.

Oyunun resmi fragman’ı Studio Trigger’ın bu proje için hazırladıkları animasyonları çok güzel ortaya döküyor.

Proje arkasına A Certain Magical Index’in arkasındaki ekibi birleştirerek katmış durumda ve yazar Kazuma Kamachi senaryoyu hazırlarken, Kiyotaka Haimaru karakter tasarımını ele aldı.

KARAKTERLER: 
Miyabi Blackgarden (CV: Miyu Irino)

Moebius Entrance (CV: Yuichi Nakamura)

Alicia Blueforest (CV: Inori Minase)

Helen Clockgear (CV: Kana Hanazawa)

Celina Bodenburg (CV: Ayana Taketatsu)

Eliza Silverstorm (CV: Ai Kayano)

Oyunun kendisi blok kırma, craft ve aksiyon rol yapma öğeleri içerecek ayrıca da co-op destekli bir moda sahip olucak. Görsel roman tarzında hazırlanan ara sahneler Live2D teknolojisi ile hazırlanmış olup, 40’tan fazla ses sanatçısının katılımına sahip.

 

 

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/anivizyo/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609